Güncel Haberler

BAŞKAN GÜNGÖR İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

15.6.2020
325 kez Okunmuştur.

Çağlayancerit Belediye Başkanı Hanifi Sarıaltun: “Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör ve ekibini ilçemizde ağırlamaktan onur duyuyoruz. Başkanımızla bugün ilçemizde sorunların yerinde tespiti için çalışmalar yapacağız. Kahramanmaraş’ın saklı cenneti Çağlayancerit cevizimizi Avrupa Birliğine taşıdığı için de Başkanımıza ayrıca teşekkür ediyorum”  Sarıaltun: “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hayrettin Güngör, sorunları yerinde görmek ve sizlerle istişare ederek sorunlarınızı dinlemek üzere ilçemize teşrif etmişlerdir. Kendilerine ve ekibine teşekkür ediyorum. Çağlayancerit İlçemizin refah seviyesini yükseltmek ve daha güzel hizmetler yapabilmek adına Başkanımızla işbirliği içerisinde hareket ederek sorunların üstesinden gelmeye gayret ediyoruz”  SORUNLARIMIZI VE TALEPLERİMİZİ İLETİP, BELEDİYELERİMİZ İŞBİRLİĞİ İLE İLÇEMİZE DEĞER KATACAK ÇALIŞMALARIMIZ HAKKINDA İSTİŞAREDE BULUNDUK.

BŞ.BELEDİYE BAŞKANIM SN. HAYRETTİN GÜNGÖR ÖNDERLİĞİNDE MAHALLE MUHTARLARIMIZLA İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİK.

İLÇEMİZE YAPACAĞIMIZ ÇALIŞMALARDA MUHTARLARIMIZ VE HEMŞEHRİLERİMİZİN GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİ ALDIK.. SN. HAYRETTİN BAŞKANIMLA İNŞALLAH EN KISA SÜREDE BÜTÜN MAHALLERİMİZDE Kİ SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ. 

BAŞKANIM SN. HAYRETTİN GÜNGÖR, FEN İŞLERİ DAİRE BAŞKANIMIZ,B.Ş. GENEL SEKRETERİ ,İLÇE BAŞKANLARIM VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZLA, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEMİZ İLE BİRLİKTE YAPACAĞIMIZ ÇALIŞMALARLA İLGİLİ İLÇE MERKEZİNDE İNCELEMELERDE BULUNDUK. BŞ.BELEDİYEMİZİN BU YIL Kİ İLÇEMİZDE Kİ HEDEFİ 30 KM LİK, BAĞ BAHÇE YOLLARININ ASFALT YAPILMASI, FATİH MAHALLESİNE KENT MEYDANI YAPILMASI, PAZAR YERİNİN ÜSTÜNÜN KAPATILMASI , AKSU MAHALLEMİZE HALI SAHA YAPIMI, MERKEZ TAZİYE EVİNİN ZEMİN KISMINA ERKEK VE BAYANLARA YÖNELİK SPOR SALONU VE ÇAY BAHÇESİ YAPIMI İÇİN İSTİŞAREDE BULUNDUK

 AKSU MAHALLESİ ERİNCİ OBASINDA HEMŞEHRİLERİMİZLE SELAMLAŞIP, SOHBET ETTİK. SÖZ VERDİĞİMİZ ERİNCİ YOLUNUN YAPIMINA BAŞLAMIŞTIK, ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİK.?.

 ACİLİYET GEREKTİREN İLÇEMİZ ?#Bozlar_ABBASİYE MAHALLEMİZDE BULUNAN VE ULAŞIMIDA ÖNEMLİ BİR YERE SAHİP OLAN ESKİ KÖPRÜYÜ YENİLİYORUZ. #HAYIRLIOLSUN. BU HİZMETLERİN YAPIMINDA BÜYÜK EMEKLERİ OLAN BŞ.BELEDİYE BAŞKANIM VE EKİBİNE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM`DEDİ.

TEŞEKKÜRLER Bş.BELEDİYE BAŞKANIM SN.HAYRETTİN GÜNGÖR...

SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ,YAPIYORUZ......

  • Etiketler :
  • -
Eklenme Tarihi : 15.06.2020
Güncelleme Tarihi : 15.06.2020